Diğer Servisler
Diğer Servisler

Tamamlayıcı servisler olarak da adlandırabileceğimiz bu servisler aşağıda listelenmiştir:Facebook Linkedin
Kablosuz Ağ Danışmanlık Hizmeti Ekahau Site Survey Çözümü ve bu alanda eğitimli, sertifikalı Kablosuz Ağ Mühendislerimiz ile kablosuz ağlarınız için konumlandırma ve  mevcut ağlarınız üzerinde de iyileştirme hizmeti  sunuyoruz.   Konumlandırma Hizmeti’miz 2 adımdan oluşuyor: Ölçekli alan planları ve mühendislerimizin saha gezisi ile topladığı bilgiler eşliğinde yazılım tabanlı yerleşim yapılarak en uygun cihaz, anten ve cihaz lokasyonları belirliyoruz. Kurulum sonrasında yanlış, eksik ya da fazla cihaz konumlandırmayı engelleyerek   zaman ve maliyet kaybının önüne geçmek amacıyla  sahada ikinci kez verim, kalite ve erişilebilirlik testi yapıyoruz.    Mevcut Kablosuz Ağlarda İyileştirme Hizmeti’miz 2 adımdan oluşuyor: Kablosuz cihazların marka/model, adet ve konumlanmış lokasyon bilgilerini topluyor, yazılım veri tabanına aktarıyoruz. Sahayı, keşif donanımı ile gezerek kablosuz sinyal kapsama alanı, sinyal kalitesi, sinyal kirliliği ve interferans kaynakları gibi verileri topluyoruz. Bu verileri kullanarak detaylı bir analiz&iyileştirme raporumuzu hazırlayıp sunuyoruz.
incele oku »
Organizasyonlara Altyapı Sağlama Gerekli altyapının temini, kurulumu ve işletim hizmeti dahil internet erişimi sağlama hizmeti. Organizasyonlarınız için kablolu ve kablosuz internet erişimi sağlıyoruz. Etkinliğinizdeki ihtiyaçlarınıza özel, tasarlayarak kurduğumuz ve işlettiğimiz altyapı üzerinden kesintisiz olarak internet erişiminizi sağlıyoruz. Altyapı için gerekli tüm donanım, ve yazılımlar  komple bir çözüm olarak tarafımızdan sağlanıyor, etkinliğiniz süresince işletimi de uzman ekibimiz tarafımızdan yapılıyor. Kimlik doğrulama, profiling, NAC, loglama ve bant genişliği yönetimi sistemleri ile etkinliğiniz süresince etkinliğe katılan davetlilere ve tüm görevlilere güvenli ve kesintisiz internet erişimi hizmeti sunuyoruz.  
incele oku »
Video Konferans Kiralama Türkiye’de istediğiniz yerde video konferans sistemi ve uzman personel kiralama Türkiye’nin istediğiniz noktasında, istediğiniz zaman video konferans organizasyonu yapıyoruz. Sertifikalı mühendislerimiz, sizin için video konferans sistemlerimizi kurarak, video konferans görüşmelerinizde size destek veriyor. Cihaz ve personel yatırımı yapmanıza gerek kalmıyor. Dünyanın birçok yerinde video konferans odası kiralama Uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte, dünyanın önemli iş merkezlerinde tüm teknolojik altyapıya sahip, tam donanımlı 5000’den fazla  video konferans odasını kullanabilmenizi sağlıyoruz. İş görüşmeleri için bu profesyonel video konferans odalarını kullanarak zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Video konferans kiralama için kullandığımız cihazlarımızdan bazıları Cisco Spark Board Cisco Spark Room Kit Plus Cisco MX300 G2 Cisco MX700 Cisco MX800 Cisco SX10 Cisco SX20 Cisco SX80 Cisco DX70 Cisco DX80 Cisco EX60 Cisco EX90 Cisco CMS MCU 4505 ve VCS altyapısı.
incele oku »
Video Konferans ve TelePresence Oda Kiralama İstanbul ve Ankara’da Biltam video konferans, telepresence odalarımızı kiralama Video konferans altyapı yatırımı yapmak zorunda değilsiniz. İstanbul ve Ankara’da siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız, en son teknolojiye sahip video konferans ve telepresence odalarında dünya ve Türkiye’de, istediğiniz yerle, istediğiniz zaman görüşme imkanına sahipsiniz. Böylece seyahat masrafları ve zamandan tasarruf ediyorsunuz.
incele oku »